2 آذر 1390

جای خالی آقای شیخ احمدی در مدرسه

جای خالی آقای شیخ احمدی در مدرسه
مولف: مدیر سیستم   /  دسته: سایر اخبار   /  رتبه دهید:
3.3

یكی، دو روزه كه آقای شیخ احمدی، معاون كلاس های طبقه ی بالای مدرسه مان كه به دلیل یك عمل جراحی در بیمارستان بستری شده، جایش توی مدرسه خالیه.

 راستی آدم، قدر آدم ها را زمانی بیش تر می داند كه مدتی از آن ها دور باشد. انصافا در نبود آقای شیخ احمدی ما كه قدر او را بیش تر می دانیم. حالا بماند كه جمع و جور كردن بیش از 500 دانش آموز در حیاط مدرسه، آن هم یك نفری چه قدر سخت است. البته سایر همكاران كمك می كنند، اعضای انجمن هم بسیاری از كارها را بر دوش گرفته اند و مهم از همه آقای مدیر است كه حضورا و از طریق چندین دوربین مدار بسته، مدرسه را كنترل می كند اما به نظر من همه ی این ها یك طرف، سطح شعور و آگاهی دانش آموزان دبیرستان نخبگان هم طرف دیگر. این بچه هایی كه من می بینم آن قدر حالی شان می شود كه نیاز چندانی به تذكر و توپ و تشر ندارند.

دیروز جلسه ی مدیران منطقه 2 در مدرسه ی ما برگزار شد و با آرامش پایان یافت. مكان برگزاری جلسه، دفتر دبیران بود كه رو به رو  و در دو قدمی كلاس 110 قرار دارد. به همین دلیل به خاطر نظم و آرامش فوق العاده ی دانش آموزان این كلاس در هنگام برگزاری جلسه، من و آقای مدیر از آن ها تشكر خاص به عمل آوردیم.

تعداد مشاهده (205)       نظرات (14)

نظرات کاربران درباره خبر "جای خالی آقای شیخ احمدی در مدرسه"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
(حروف بزرگ و کوچک را رعایت نمایید)